Browse By

Wyznacz trasę z GPS od GEONAVI

Wykorzystując lokalizator GPS zamontowany w samochodzie i aplikację GEONAVI, można korzystać z wielu praktycznych funkcji. To zestaw przydatny przy kontrolowaniu pojazdów i pracowników, a także monitorowaniu i wyznaczaniu tras. Dowiedz się, w jaki sposób oprogramowanie GEONAVI może ułatwić planowanie tras przejazdu.

Lokalizator GPS i GEONAVI – do czego służą?

Montaż lokalizatora GPS kompatybilnego z aplikacją GEONAVI jest zalecany szczególnie w samochodach należących do firm i instytucji. To nowoczesne narzędzie wpływające na bezpieczeństwo pojazdów i wspomagające procesy logistyczne. Lokalizator GPS pozwala śledzić w czasie rzeczywistym położenie pojazdu, w którym jest zamontowany. Aplikacja pobiera natomiast te dane, gromadzi je i archiwizuje. Dzięki temu oprogramowanie umożliwia na przykład:

  • weryfikację historii tras,
  • sprawdzanie czasu jazdy,
  • kontrolę prędkości, postojów, stylu jazdy,
  • odnalezienie pojazdu na wypadek kradzieży.

Ponadto dzięki podłączeniu do komputera pokładowego można korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji GEONAVI obejmujących na przykład kontrolę stanu paliwa czy zdalny odczyt danych z tachografu i danych kierowcy. Wszystko to składa się na bardzo przydatny system pozwalający oszczędzać czas i pieniądze nie tylko w branży transportowej, ale w każdej firmie, która dysponuje własną flotą.

Wyznaczanie trasy samochodowej GPS z GEONAVI

GEONAVI to oprogramowanie, które nie służy bezpośrednio do wyznaczania tras przejazdów do konkretnego celu – tym zajmują się systemy nawigacyjne montowane w samochodach lub dostępne za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Oprogramowanie może jednak pomóc w wyznaczaniu optymalnych tras przejazdów i optymalizacji pracy kierowców. Dzięki zbieranym przez nie danym i generowanym na tej podstawie raportom można sprawdzić, który wariant danej trasy jest najszybszy, a który na przykład najbardziej efektywny pod względem zużycia paliwa. Aplikacja umożliwia również sprawdzenie, gdzie najczęściej powstają opóźnienia i odpowiednie dostosowanie tras, którymi poruszają się kierowcy. Dzięki temu transport można realizować sprawniej, efektywniej i oszczędniej.

Śledzenie tras w czasie rzeczywistym ułatwia też bieżące kierowanie ruchem kierowców, na przykład w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych utrudnień na trasie. Logistyk może mieć cały czas wgląd w pozycję pojazdu i wydawać odpowiednie dyspozycje, jeśli konieczna jest nagła zmiana trasy przejazdu.

[obraz_1]

Etykieta: GEONAVI to system pozwalający na monitorowanie aktywności wielu pojazdów jednocześnie. Zbierane przez niego dane i generowane na tej podstawie raporty pomagają między innymi w planowaniu tras przejazdów.

GEONAVI – dlaczego warto?

System GEONAVI to kompleksowe wsparcie dla zarządzania flotą pojazdów. Umożliwia ich dokładne monitorowanie, a dzięki licznym przydatnym funkcjom również zwiększanie efektywności przy zmniejszaniu kosztów. Jego odpowiednie wykorzystanie pozwala też zwiększyć bezpieczeństwo i komfort kierowców. Co więcej, GEONAVI jest systemem kompatybilnym z e-TOLL i SENT. Dzięki temu ułatwia realizowanie obowiązków związanych z uiszczaniem opłat za przejazdy drogowe oraz monitorowaniem transportu towarów wrażliwych. Niewielki koszt instalacji i użytkowania zwraca się w tym przypadku bardzo szybko, ponieważ GEONAVI to ogromne ułatwienie w zarządzaniu flotą.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.