Browse By

Dlaczego Abarth to marka dla Ciebie?

Maszyny spod znaku Skorpiona to pojazdy wyjątkowe. Karlowi Abarthowi, założycielowi marki, przyświecał jeden cel – być najlepszym. Sukcesywnie do tego dążył, stale doskonaląc tworzone przez siebie samochody. I dlatego dziś, dzięki jego nieugiętości i znakomitej znajomości branży motoryzacyjnej, możemy w pełni cieszyć się dynamiczną, pewną i sportową jazdą.

Abarth – auto dla Ciebie

Legendarne samochody Abartha do dziś zaskakują rozwiązaniami technicznymi, osiągami i unikatową linią nadwozia. Jednak o wyjątkowości marki świadczy nie tylko związana z nim legenda. To także sposób myślenia o jeździe, która ma przynosić przede wszystkim przyjemność. Dlaczego warto, abyś wsiadł za kierownicę Spidera, Turismo czy Rivale?

Jesteś wzrokowcem? To auto dla Ciebie!

Każdy samochód ze stajni Skorpiona wyróżnia się czymś szczególnym. Decydując się na zakup Abartha zyskujesz nie tylko sportowe osiągi czy nowoczesne rozwiązania techniczne, ale przede wszystkim unikatowość. Charakterystyczna, korpulentna bryła świadczy o Twoim indywidualizmie oraz dbałości o detale. Opływowe kształty poszczególnych modeli zwiększają osiągi, wpływają na komfort jazdy, a do tego sprawiają, że prezentujesz się niebywale stylowo. A jeśli do tego dodasz wnętrze, dopracowane w każdym szczególe, w wybitnie sportowym stylu, to zyskujesz jeszcze większą pewność, że to auto stworzone dla Ciebie.

Jeśli cenisz wygodę, wybierz Abartha

Wygląd to jednak nie wszystko. Jeśli w życiu cenisz wygodę, Abarth Cię nie zawiedzie. Samochody Skorpiona są tworzone z myślą o kierowcach, którzy marzą o przemierzaniu miasta w komfortowych warunkach, przy maksymalnej przyjemności płynącej z codziennej jazdy. Właśnie dlatego wewnątrz znajdują się przemyślane rozwiązania. To m.in. intuicyjnie rozmieszczone przyciski, gałka zmiany biegów ułożona pod odpowiednim kątem, sportowo ścięta kierownica oraz wyprofilowane, rajdowe fotele. Wszystko po to, abyś wewnątrz czuł się panem sytuacji.

Gdy liczy się wolność – Skorpion Ci ją zapewni

Podczas wyboru auta idealnego kierujesz się nie tylko wygodą, ale także poczuciem swobody? Nie lubisz, gdy coś Cię ogranicza? Podstawą do stworzenia marki była właśnie chęć wyrwania się z okowów tradycji. Sportowy tryb prowadzenia daje Ci ogromne możliwości. Bez względu na to, czy poruszasz się po mieście czy po drodze szybkiego ruchu, możesz pozwolić sobie na ostrzejszą jazdę, a przy tym doskonale się przy tym bawić. Dzięki innowacyjnym systemom kontroli jazdy obserwujesz osiągi, mierzysz zdobyty czas i jednocześnie masz pełną władzę nad autem.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]