Browse By

Abarth 595 Pista – znacznie więcej niż sportowe auto

Ten niewielki sportowy samochód ma w sobie wszystko, czego potrzeba dzisiejszemu kierowcy. Świetnie czuje się zarówno w mieście, jak i poza nim, a do tego prezentuje się znakomicie. Każdy esteta doceni wykończenie wnętrza, pomysły na detale i bryłę, która jak żadna inna nie potrafi wyróżniać się w tak znakomitym stylu.

Wyróżnij się

Abarth 595 Pista to auto na wskroś sportowe, dedykowane kierowcom, którym nie pozostają obojętni ani nowinki techniczne, ani świetne osiągi. Tym, do czego zostało stworzone, jest osiąganie czystej przyjemności z jazdy, bez konieczności zastanawiania się nad tym, czy samochód poradzi sobie w bardziej wymagających warunkach. Doświadczenie Abartha, świetne wyczucie twórców oraz umiejętność dopasowania stylu do oczekiwań nowoczesnych, pewnych siebie, a jednocześnie wyrafinowanych kierowców tęskniących za odrobiną emocji za kółkiem… Abath to nie tylko samochód o wyraźnie sportowym zacięciu, ale coś znacznie więcej – to maszyna, w której można poczuć się jak na prawdziwym torze wyścigowym.

Daj się porwać emocjom!

Abarth Telemetry to system Uconnect™, dzięki któremu możliwe jest tworzenie własnych tras i sprawdzanie osiągniętych wyników. Jego działanie wspiera 7-calowy dotykowy wyświetlacz wysokiej rozdzielczości, na którym jak na dłoni widać, co dzieje się aktualnie z samochodem, jak zachowują się jego poszczególnie układy, a także na co można sobie pozwolić, chcąc poczuć się na drodze jeszcze swobodniej. System jest kompatybilny z takimi rozwiązaniami, jak Apple CarPlay i Android Auto™, a także Bluetooth®, głośniki oraz radio cyfrowe DAB. Wszystko w jednym niewielkim urządzeniu działającym intuicyjnie, które daje nieograniczone możliwości w prowadzeniu samochodu jak na torze wyścigowym. Możliwe staje się w ten sposób nie tylko monitorowanie, ale także porównywanie wyników na torze – jako kierowca stajesz się więc coraz lepszy i lepszy, a wszystko dzięki nowym rozwiązaniom Abartha.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]