Browse By

Samochód na raty bezpośrednio w salonie dealerskim

Wielu kierowców decyduje się na zakupienie samochodu na raty. To często jedyne rozwiązanie wtedy, gdy chodzi o szybkie zdobycie pojazdu w sytuacji, w której kupujący nie posiada jeszcze wystarczających oszczędności. Teraz kredyt samochodowy można wziąć także bezpośrednio u dealera?

Wzięcie auta na raty wcale nie jest tak skomplikowane, jak może się wydawać. Aktualnie z procedury tego rodzaju można skorzystać zarówno bezpośrednio w placówkach bankowych, jak również w salonach dealerskich.

Po kredyt do salonu samochodowego

Kredyt u dealera jest zdecydowanie najwygodniejszym rozwiązaniem – wtedy można kupić samochód od razu w salonie i na miejscu zrealizować formalności związane z jego finansowaniem. Dzięki temu klient oszczędza czas związany z zaciągnięciem kredytu, a przy tym może uzyskać dla siebie bardzo atrakcyjną ofertę.

Dzisiaj większość marek oferuje przez swoich dealerów korzystne formy finansowania, w tym takie jak kredyt samochodowy. Z takiej opcji można skorzystać także wtedy, gdy chcemy zakupić samochód Ford Mondeo Warszawa jest jednym z wielu miast, gdzie można to zrobić.

Jak uzyskać kredyt samochodowy u dealera?

Otrzymanie kredytu samochodowego w salonie dealerskim nie jest związane ze skomplikowaną procedurą, a decyzję o rozpatrzeniu wniosku można otrzymać na ogół jeszcze tego samego dnia.

W przypadku osób prywatnych główne wymogi związane z zaciągnięciem kredytu na samochód u dealera to przede wszystkim ważny dowód osobisty, dokument potwierdzający zarobki w celu obliczenia zdolności kredytowej, a także pozytywna decyzja kredytowa sprawdzana na podstawie danych w bazach BIK oraz BIG.

Gdy klient chce zakupić samochód, po prostu wybiera interesujący go model, a potem uzgadnia szczegóły transakcji wraz z pracownikiem salonu dealerskiego. Pracownik pomaga wtedy w przygotowaniu wniosku kredytowego oraz przekazuje go do dalszego rozpatrzenia. W większości przypadków decyzja wstępna dostępna jest niemalże od ręki. Potem następuje uruchomienie kredytu i po podpisaniu umowy klient będzie mógł odebrać auto.

Także w wielu salonach dealerskich można od razu ubezpieczyć samochód, dzięki czemu nie trzeb już udawać się dodatkowo do ubezpieczyciela.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]