Browse By

Możesz mieć używane Volvo jak nowe z gwarancją.

Marzysz o kupnie nowego samochodu i masz już nawet luksusowe Volvo na oku? Każdy z nas wie doskonale, że nowe auto to zawsze jest najlepsze rozwiązanie. Czasem zdarzają się jednak sytuacje, gdy jedyną możliwością jest auto używane. Zakup używanego auta od prywatnego sprzedawcy niesie z kolei ryzyko straty. Czasem samochód wygląda na sprawny, a zakup i tak okazuje się nieopłacalny. Chcesz uniknąć stresu i rozczarowania? Używane Volvo z gwarancją to propozycja doskonała! Możesz mieć używane Volvo jak nowe – prosto z salonu, a do tego objęte gwarancją serwisową!

Używane auto z gwarancją – Czy to realne? Oczywiście, że tak, ale…

Popyt na używane auta jest całkiem spory. Kupujemy pojazdy od osób prywatnych, na aukcjach, w komisach samochodowych… Nabywca zawsze szuka najlepszej okazji w dobrej cenie i wygodnej lokalizacji, natomiast sprzedawca o klienta praktycznie walczy. Najlepszym sposobem na sfinalizowanie transakcji, jest atrakcyjna cena i zapewnienie gwarancji. Dlatego też bardzo często możemy dziś trafić na używane auto na tzw. gwarancji. Gwarancja zawsze wzbudza w nas większe zaufanie i automatycznie uznajemy ją za dobre rozwiązanie. Jednak, czy to w ogóle realne? Czy możliwa jest gwarancja na auto używane? W zasadzie to tak, ale…

Warto bowiem wiedzieć, że zabezpieczenie, które podmiot prywatny nazywa gwarancją, jest po prostu rozszerzoną polisą ubezpieczeniową. Charakterystyczne dla polisy ubezpieczeniowej jest natomiast to, że ubezpieczyciel zawsze się chroni odpowiednią umową! Polisa zabezpiecza oczywiście też i nasze interesy przez kilka lub kilkanaście pierwszych miesięcy, ale obejmuje zazwyczaj tylko niektóre, wybrane usterki. Wszystko zależy od zapisów umowy, lecz często zdarzają się sytuacje, że niedługo po zakupie auto się psuje i wymaga naprawy, a dużą część kosztów nabywcy muszą pokryć sami. Jak to możliwe? Dlaczego tak się dzieje? Czyż gwarancja nie jest po to, by stanowić dla nas zabezpieczenie? Owszem, ale bezpłatne naprawy są zwykle objęte limitem, a koszt napraw ograniczony. Jeśli więc limit zostanie przekroczony, sami musimy pokryć różnicę w cenie, opróżniając swoje własne portfele. Używane auto z tzw. gwarancją jest zatem propozycją ciekawą, ale niestety nie jest opcją idealną. Wszystko zależy od warunków umowy, więc zakup auta wciąż jest dość ryzykowny. Jeśli chcesz uniknąć ryzyka lub boisz się rozczarowania, to używane Volvo z gwarancją serwisową będzie dla Ciebie o wiele lepszą opcją.

Używane Volvo z gwarancją serwisową – Dlaczego jest najlepszą opcją?

Rozszerzona polisa ubezpieczeniowa jest według Ciebie słabą gwarancją i kiepską ochroną? Wybierz używane Volvo z gwarancją serwisową! Używane Volvo z salonu to gwarancja bezpieczeństwa i zmniejszenie ryzyka praktycznie do zera. Ponieważ salony Volvo to podmioty w pełni bezpieczne i sprawdzone, możemy mieć pewność, że wszystkie auta są sprawne technicznie i odpowiednio zabezpieczone. Używane Volvo objęte jest także gwarancją serwisową, która jest dla nabywcy realną ochroną. Gwarancja serwisowa może przybierać różną formę, lecz najczęściej w przypadku awarii kierowani jesteśmy do serwisu ASO marki. Tam mechanicy dokładnie oglądają auto i usuwają usterkę w ramach gwarancji. Dlatego też używane Volvo z gwarancją serwisową jest dla nas lepszą propozycją niż używane auto z rozszerzoną polisą ubezpieczeniową.

Co więcej, decydując się na używane Volvo prosto z salonu, możemy też odbyć jazdę testową i dokonać przeglądu technicznego udając się do serwisu ASO lub wybranego warsztatu samochodowego. Otrzymamy też możliwość weryfikacji komputerowej i sprawdzenia raportu VIN, w którym znajdziemy takie informacje jak dane techniczne, wyposażenie fabryczne, informacje o ewentualnych kolizjach i szkodach, historię pojazdu, czy informacje o wezwaniach serwisowych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *