Browse By

Toyota Avensis – czy warto ją wybrać?

Toyota Avensis to jedno z najlepiej sprzedających się aut w Europie. Na Starym Kontynencie jeździ ponad 2 mln użytkowników japońskiego samochodu. Model cieszy się popularnością również w przypadku zakupu samochodów z drugiej ręki. Sprawdź, czy warto zdecydować się na zakup Toyoty Avensis.

1. Poznaj opinię aso Toyota Kraków

2. Salony Toyota Kraków polecają samochody japońskiego koncernu

3. Avensis opinie – auto skrojone na potrzeby klasy średniej

Toyota jest jedną z marek, która przez długi czas pracowała na zaufanie Polaków. Obecnie jest popularna, a wyprodukowane przez nią modele są chętnie wybierane zarówno w salonach, jak i na portalach ogłoszeniowych z samochodami używanymi. Sprawdź, co sądzą o Toyocie Avensis specjaliści z branży motoryzacyjnej.

Poznaj opinię aso Toyota Kraków

Aso Toyota w Krakowie podkreśla, że nowa Toyota Avensis jest znacznie ciekawsza niż poprzednie generacje modelu. Linia nadwozia jest znacznie dynamiczniejsza, nowoczesne wnętrze gwarantuje większy komfort, a bogata gama jednostek napędowych ułatwia znalezienie modelu na miarę.

Salony Toyota Kraków polecają samochody japońskiego koncernu

Autoryzowany serwis Toyota Kraków zaznacza, że Avensis jest jednym z najlepszych projektów japońskiego koncernu w ostatnich latach. Auto jest stworzone z myślą o klasie średniej, która poszukuje samochodów solidnych, dynamicznych i zużywających niewiele paliwa. Salony Toyota w Krakowie chwalą komfortowe wyposażenie i ergonomię użytkowania auta zarówno na krótkich, jak i długich trasach.

Na uwagę zasługuje przebudowana deska rozdzielcza, do której wykonania użyto trwalszych materiałów. Czytelny wyświetlacz znajduje się w centrum konsoli, a funkcje takie jak rozpoznawanie znaków drogowych i autonomiczne hamowanie awaryjne ułatwiają jazdę wszystkim kierowcom. Spalanie Toyoty Avensis z silnikiem 1.6 benzynowym wynosi 7,4 l na 100 km. Kupujący mogą wybrać również ekonomiczniejszy turbodiesel 1.6 112 KM lub wysokoprężny motor 2.0 142 KM.

Avensis opinie – auto skrojone na potrzeby klasy średniej

Jeśli interesuje Cię flagowy modey Toyoty, a dokładnie Avensis i opinii na jej temat, mamy to czego szukasz. Większość użytkowników modelu jest zadowolona z jego zakupu, dlatego możesz spodziewać się, że dołączysz do ich grona. Zakup nowej Toyoty Avensis to wydatek ponad 80 tysięcy złotych, jednak używane auto bez trudu kupisz za połowę tej ceny. Samochód japońskiego koncernu nabędziesz również w ramach leasingu, który jest opłacalny w szczególności dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]