Browse By

USA Import – kompleksowa usługa sprowadzenia pojazdu z Ameryki

Szukasz nowego samochodu? A może interesują Cię motocykle lub quady? Dobrym pomysłem jest sprowadzenie swojego pojazdu ze Stanów Zjednoczonych. Nie od dziś wiadomo, że na rodzimym rynku nie jesteśmy za każdym razem w stanie znaleźć odpowiedniej oferty sprzętu, który nas interesuje.

Ale jak to ze Stanów Zjednoczonych?

Obawy o to, że sprowadzenie samochodu z USA będzie kosztowało nas więcej niż z krajów Europy, nie są uzasadnione. Opinie firm, które specjalizują się w procedurze sprowadzania aut ze Stanów Zjednoczonych, jasno wskazują, że jest wręcz odwrotnie. Pojazdy te mogą być nawet o połowę tańsze oraz o wiele lepiej wyposażone niż te nabyte w Europie.

Nawet w momencie podliczenia wszelkich kosztów dodatkowych, które związane są z importem samochodu, okazuje się, że jego cena nadal jest o wiele bardziej atrakcyjna, niż mogłoby się wydawać. Jedyną przeszkodą mogą być dla nas skomplikowane formalności. W tym wypadku należy skorzystać z oferty kompleksowej usługi sprowadzenia pojazdu z USA, jaką świadczy USA Import.

USA Import – kupimy i przetransportujemy Twoje auto z USA

Jeśli zależy nam na znalezieniu prawdziwie profesjonalnej firmy — USA Import jest dobrym wyborem. Prawie 16-letnie doświadczenie w branży zakupu, sprowadzania oraz transportu pojazdów ze Stanów Zjednoczonych, oraz Kanady potwierdzone jest nie tylko wieloma udanymi transakcjami, ale również opiniami zadowolonych klientów. USA Import działa na podstawie licencji dilera samochodowego, co daje możliwość uczestnictwa w aukcjach samochodowych, które odbywają się na terenach Kanady oraz USA. Możliwość ta zarezerwowana jest jedynie dla licencjonowanych nabywców, co świadczy o niebywałym profesjonalizmie.

Auta z USA – USAImport.pl

Jakie pojazdy mogą być importowane?

Firma USA Import specjalizuje się nie tylko w imporcie typowych bezawaryjnych samochodów. W swojej ofercie posiadają bowiem również możliwość sprowadzenia pojazdów uszkodzonych, rozbitych i powypadkowych. Co ważne skorzystanie z ich usług to również gwarancja udanej transakcji w sytuacji importu pojazdów zabytkowych, luksusowych i sportowych. Klienci mają do wyboru auta pochodzące z największych aukcji samochodowych.

Co obejmuje usługa?

Firma USA Import pomaga nie tylko w samych poszukiwaniach samochodu, motocykli oraz quadów, ale również towarzyszy podczas licytacji pojazdów. Nieoceniona jest pomoc przy wszelkich procedurach oraz formalnościach dotyczących opłat celnych, a także w transporcie i przewozie. Dzięki temu proces sprowadzenia pojazdu staje się dostępny praktycznie dla każdego i całkowicie bezproblemowy, ponieważ firma towarzyszy nam na każdym etapie importu auta ze Stanów Zjednoczonych lub Kanady. Wskazany przez nas pojazd zostaje kupiony, wszelkie formalności zostają dopilnowane oraz załatwione, a samochód bezpiecznie przetransportowany zostaje do dowolnego miejsca nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Co ważne, wszystkie samochody przed dokonaniem zakupu są szczegółowo dla nas sprawdzane w dealerskich bazach danych takich jak NMVTIS Epis Vin/Autocheck/Carfax.

Nie musimy obawiać się skomplikowanych formalności, które to zazwyczaj oddalają nas od podjęcia decyzji o imporcie samochodu z USA. Nasze wymarzone auto może być w naszym posiadaniu dzięki skorzystaniu z usług firmy USA Import. Niezwykle profesjonalni specjaliści udzielą nam wsparcia na każdym etapie zakupu i służą pomocą w wyjaśnieniu kwestii, które nie są dla nas zrozumiałe. Począwszy od samego wyboru samochodu, aż na dostarczeniu go pod nasz dom kończąc. Dodatkowo firma posiada wyspecjalizowany serwis blacharsko-lakierniczy. Dzięki temu, jeśli zainteresuje nas samochód, który wymaga kilku napraw, możemy poszerzyć naszą usługę.