Browse By

Audi. Wszystko, co musisz wiedzieć o legendarnych samochodach

Audi to niemiecka marka premium, która wzbudza emocje bez względu na wybrany model samochodu. Zarówno kompakty, limuzyny, jak i SUV-y ekscytują swoim agresywnym wyglądem. Kiedy widzi się w lusterku tę wściekłą, wielką paszczę, od razu zjeżdża się na inny pas. Ale nawet takie auta potrzebują czasem, aby zbadał je fachowiec. Najlepszych oferuje serwis Audi w warszawskiej Autoreducie.

Władcy pierścieni – za co kochają swoje samochody?

Tak właśnie nazywani są właściciele Audi. Wszystko ze względu na logotyp niemieckiej marki – cztery zachodzące na siebie pierścienie, które symbolizują cztery firmy, które w latach 30. XX wieku, podczas kryzysu gospodarczego, połączyły siły i szybko stały się wiodącym producentem samochodów.

Dziś Audi to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych nazw na rynku motoryzacyjnym. Tworzy piękne auta, które korzystają ze sprawdzonych przez lata rozwiązań, jak wybitny napęd quattro. Ale nie tylko – Niemcy chwalą się, że mają przewagę dzięki technice. I często mają rację. Rynek samochodów premium musi wciąż wyznaczać nowe trendy oraz technologie wspomagające kierowców. Audi dokładnie to robi. Często to właśnie w ich modelach debiutują nowe rozwiązania. I, oprócz wyglądu, właściwości jezdnych oraz sprawdzonych jednostek napędowych, to te nowinki przyciągają kolejnych nabywców.

Oddaj swoje Audi w dobre ręce

Serwis Audi w warszawskiej Autoreducie to miejsce, gdzie spokojnie można zostawić swoje cztery pierścienie. Bez względu na model – regularny czy sportowy RS. Wieloletnie doświadczenie pracujących tam fachowców jest gwarancją dobrze i szybko wykonanej usługi. Nie jest to ASO nastawione wyłącznie na zysk i niespecjalnie dbające o to, czy klient do nich wróci. Tutaj stawia się na chęć wieloletniej współpracy. Bo z samochodem jest trochę jak z człowiekiem – też lubi mieć jednego, sprawdzonego lekarza. A mechanik, który pozna auto, doskonale wie, jak się nim zająć.

Co więcej, poza pełną diagnostyką i naprawą auta, doradcy z serwisu Audi w Warszawie podpowiedzą właścicielowi auta co robić, aby pojazd służył jak najdłużej. Może to zrobić w warsztacie lub kiedy odstawi klientowi samochód w dowolne miejsce na terenie stolicy. Bo, tak, można bezpłatnie skorzystać z opcji door-to-door, która pozwala zaoszczędzić czas. Dodatkowo auto przyjeżdża nie tylko sprawne mechanicznie, ale i wyglądające jak nowe. Fachowcy z Autoreduty dbają o to, aby oddawany samochód nie nosił na sobie żadnych znamion przebytej wizyty w serwisie i oddają go dopiero po wcześniejszym detailingu.